Olbram Zoubek - Stín
reliéfní tisk, rok 1975, signováno PD, autorský tisk, rozměr 34,5 x 25 cm, rám
Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám
Cena: 8000
Aktuální cena: 8000
olej, sololit, signováno PD, rozměr 24 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list
litografie, rok 1912, vydáno jako příloha časopisu "Umělecký měsíčník" , rozměr 23,5 x 18 cm, rám