Jiří Anderle - Kronos a Rheia
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 61/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list
lept, signováno PD, číslováno 45/200, rozměr 33 x 24 cm, volný list
pastel, papír, rok 2007, signováno PD, rozměr 30 x 18 cm, rozměr papíru 42 x 29 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list