Karel Svolinský - Hlava
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 100
Aktuální cena: 100
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
litografie, rok 1900, značeno v kameni, rozměr 17,5 x 17,5 cm, volný list
kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
serigrafie, rok 1995, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 30 x 21 cm, volný list
litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 24/100, rozměr 42 x 30 cm, volný list