Aukční historie uměleckých děl  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 81/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Vzpomínka na Dürera

Petra Oriešková  - Vzpomínka na Dürera

kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list