Salvador Dalí - Espeluzante columna concereta
suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 864
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
kresba na ultrafánu, rozměr 28,5 x 29 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019
fix, tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Jitky Kobrové
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str. 133 č. 323, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora.
pastel, tuš, papír, rok 1991, signováno DU, rozměr 21 x 10,5 cm, volný list
litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list
litografie, rok 2008, signováno DU, číslováno 5/30, rozměr 36 x 55 cm, volný list
serigrafie, rok 1986, signováno, rozměr 18 x 10 cm, volný list
litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list