Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá druhá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Šebestová

Adolf Born  - Šebestová

kresba na ultrafánu, rozměr 28,5 x 29 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019

Sochařská kresba

Ladislav Zívr  - Sochařská kresba

fix, tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Jitky Kobrové

Figura

František Gross  - Figura

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str. 133 č. 323, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora.

P.F.1991

Karel Valter  - P.F.1991

pastel, tuš, papír, rok 1991, signováno DU, rozměr 21 x 10,5 cm, volný list

Robota

Jiří Slíva  - Robota

litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list

Hvězdy

Aleš Lamr  - Hvězdy

litografie, rok 2008, signováno DU, číslováno 5/30, rozměr 36 x 55 cm, volný list

Metamorfózy

Václav Sivko  - Metamorfózy

litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list