Adriena Šimotová - Hlava
serigrafie, rok 1975, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr 36 x 36 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 13.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
litografie, rok 2009, signováno DU, rozměr 16 x 9,5 cm, volný list
lept, akvatinta, rok 1976, signováno PD, číslováno 84/125, rozměr 31 x 39,5 cm, volný list
Cena: 6800
Aktuální cena: 6800
oboustranná kresba, tužka, pastel, papír, rok 1957, signováno PD, rozměr 16,5 x 26 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
lept, akvatinta, rok 1969, signováno PD, rozměr 19,5 x 14,5 cm, volný list
akvatinta, lept, rok 1959, signováno PD, rozměr 24,5 x 15,5 cm, volný list
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 28/90, rozměr 23 x 63 cm, volný list
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list
Cena: 1800
2x litografie, signováno PD, rozměr 2x 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
tuš, papír, rok 1958, signováno PD, rozměr 25,5 x 14,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora