Ladislav Čepelák - Břeh
akvatinta, rok 1981, signováno PD, číslováno 33/200, rozměr 33,5 x 23,5 cm, volný list
Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena
laky, sololit, rok 1993, signováno vzadu, rozměr 29 x 39 cm, rámováno
Cena: 2000
tempera, papír, 60tá léta, rozměr 7 x 17,8 cm, rámováno Brůžek, 2x vystaveno Praha 2014
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
suchá jehla, lept, rok 1979, signováno DU, číslováno 12/70, rozměr 95,5 x 64 cm,. volný list