Vítáme Vás na čtvrté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do čtvrté aukce s ukončením 11-13.4.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, aukce bude zahájena 4.3.2016
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 36/50, rozměr 40 x 29,5 cm, volný list
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
suchá jehla, lept, rok 1965, signováno PD, soupis Jiří Anderle 1954-1995, str.64, rozměr 48,5 x 33 cm, volný list
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno T, č.s. 0138, rozměr 32 x 27,5 cm
dřevoryt k veršům Otokara Březiny z cyklu Ruce, rok 1943, signováno PD, rozměr 20 x 14,5 cm, rám