No. 361

Jan Saudek  - No. 361

fotografie, signováno PD, rozměr 40 x 30 cm, volný list

Žena

František Muzika  - Žena

dřevoryt, rok 1946, signováno PD, rozměr 19 x 11,5 cm, rámováno

Benátky

Jan Zrzavý  - Benátky

lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno, soupis Dvořák č. 40