Vojtěch Preissig - Ze slováckáho dvora
Cena: 14900
Aktuální cena: 14900
akvatinta, rok 1909, signováno PD, ze souboru slovácko, vydal F.Topič, rozměr 22 x 30 cm, volný list
Cena: 14900
Aktuální cena: 14900
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, rok 1980, signováno PD monogramem, rozměr 12,5 x 7,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 2000
litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list
lept, rok 1970, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12,5 cm, volný list
6x originální grafický list hudebního sdružení českých umělců - grafiků, autoři: Jiří Anderle, Karel Demel, Jaroslav Hořánek, Jan A. Pacák, Jiří Slíva a Vladimír Suchánek, rok 1990, vydala Lyra Pragensis, každý list signován, úvodní text napsal teoretik Grafičanky Adolf Born, číslováno 86/200, rozměr 6x cca. 16 x 11 cm, soubor v původních deskách
2x kresba tuš, kuličkové pero, papír, každý signován PD, rozměr 14 x 18,5 cm a 16,5 x 14,5 cm, volné listy
8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)
suchá jehla, rok 1931, signováno PD, číslováno 10/25, soupis Siblík str.180, rozměr 17,5 x 12 cm, volný list
Cena: 400
Aktuální cena: 400
konvolut 3x EX Libris, každý signován, rozměr: Zuzanka Jíravová, 60 x 44 mm, MUDr. Margit Klímová, 60 x 41 mm, O. K. 73 x 58 mm, volné listy
dřevoryt, rok 1937, signováno PD, rozměr 17,5 x 12 cm, volný list