Alena Kučerová - První cvičení
perforovaný plech, rok 1986, adjustace 2003, signováno a popsáno vzadu, rozměr 53 x 64,5 cm, dílo z atelieru autorky
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, rám, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.
litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 42/50, rozměr 31 x 21,5 cm, rám
suchá jehla, rok 1942, signováno LD, soupis díla František Dvořák str. 63 č. 65, rozměr 24 x 18 cm, rám
kovaná a tepaná nerez ocel, rok 2018, značeno dole na podstavci, rozměr v. 48 cm
Cena: 1900
litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU
3x lept, všechny signovány, Ex libris Walter Humplstotter, rok 2004, Ex libris Gerth V. D. Zee, rok 1978, Ex libris Horst Schult, rok 1984, rozměr 3x cca. 14 x 9 cm, volné listy
suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list