První cvičení

Alena Kučerová  - První cvičení

perforovaný plech, rok 1986, adjustace 2003, signováno a popsáno vzadu, rozměr 53 x 64,5 cm, dílo z atelieru autorky

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, rám, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.

Polibek

Ota Janeček  - Polibek

litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 42/50, rozměr 31 x 21,5 cm, rám

Eros

František Tichý  - Eros

suchá jehla, rok 1942, signováno LD, soupis díla František Dvořák str. 63 č. 65, rozměr 24 x 18 cm, rám

Evropa

Adolf Born  - Evropa

serigrafie, signováno PD, rozměr 21,5 x 10,5 cm, volný list

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

kovaná a tepaná nerez ocel, rok 2018, značeno dole na podstavci, rozměr v. 48 cm

Rozhledna

Tomáš Bím  - Rozhledna

Cena: 1900

litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU

3x Ex libris

Oldřich Kulhánek  - 3x Ex libris

3x lept, všechny signovány, Ex libris Walter Humplstotter, rok 2004, Ex libris Gerth V. D. Zee, rok 1978, Ex libris Horst Schult, rok 1984, rozměr 3x cca. 14 x 9 cm, volné listy

Měsíce

Jiří John  - Měsíce

suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list