Ukřižování

Jan Bauch  - Ukřižování

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám

Kompozice

Karel Malich  - Kompozice

plexisklo, rok 2003, signováno LD, náklad 450 exemplářů, z nich 250 signováno, rozměr 15 x 21 cm, rám

Kuchyně

Josef Bolf  - Kuchyně

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 76/100, rozměr 46,5 x 30 cm, volný list

Snící rodina

Oldřich Jelen  - Zrcadlo

litografie, rok 2011, signováno PD, číslováno 49/74, rozměr 33 x 27,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Villon

Ludmila Jiřincová  - Villon

Cena: 3750
Aktuální cena: 3750

litografie, rok 1951, signováno PD, číslováno 61/200, rozměr 36 x 22 cm, rám