Alena Kučerová  - Bez názvu

tisk z perforovaného plechu, lept, rok 1991, signováno PD, číslováno 7/10, rozměr 37,5 x 54 cm, volný list,

Čekání

Kamila Ženatá  - Čekání

olej, plátno, rok 2020, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z atelieru autorky

Stožáry

František Gross  - Stožáry

akvarel, tužka, karton, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora

Oko

Josef Istler  - Oko

lept, rok 1990, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr 23 x 14,5 cm, volný lis

Měsíce

Jiří John  - Měsíce

suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list