Stanislav Holý - Adam a Eva v ráji
Cena: 800
litografie, rok 1978, signováno DU, rozměr 12,5 x 8,5 cm, volný list
Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017
Cena: 800
konvolut 3x dřevoryt, každý signován, rozměr sova 50 x 32 mm, ryba 32 x 39 mm, jelen 40 x 38 mm, volné listy
konvolut 2x litografie, každá signována, rozměr 2x 15,5 x 10,5 cm, volné listy
dřevořez, papír, rok 2010, signováno PD, číslováno 9/25, rozměr 12 x 38 cm, volný list
konvolut 3 leptů, každý signován, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm, volné listy