Aukční historie uměleckých děl  Jedenáctá aukce

Madona

Jaroslav Šerých  - Madona

suchá jehla, lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list

Vladimír Komárek  - Bez názvu

Cena: 850
Aktuální cena: 850

konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy

Akty

Jiří Načeradský  - Akty

Cena: 14000
Aktuální cena: 14000

tuš, akvarel, papír, rok 2006, signováno PN, rozměr 50 x 65 cm, rám