Jiří John - Měsíce
suchá jehla, rok 1970, signováno PD, vydala Mladá fronta rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
5x lept, rok 1995, každý list signován, vydáno sto číslovaných výtisků, tento má číslo 31, vydala GALERIE HONOR k sedmdesátým narozeninám Karla Chaby s texty Bohumila Hrabala, rozměr 4x 17 x 12 cm a 1x 11 x 7 cm
litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 9/45, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list
Cena: 14900
Aktuální cena: 14900
akvatinta, rok 1909, signováno PD, ze souboru slovácko, vydal F.Topič, rozměr 22 x 30 cm, volný list
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
tuš, papír, rok 1980, signováno PD monogramem, rozměr 12,5 x 7,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 2000
litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list
lept, rok 1970, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12,5 cm, volný list
6x originální grafický list hudebního sdružení českých umělců - grafiků, autoři: Jiří Anderle, Karel Demel, Jaroslav Hořánek, Jan A. Pacák, Jiří Slíva a Vladimír Suchánek, rok 1990, vydala Lyra Pragensis, každý list signován, úvodní text napsal teoretik Grafičanky Adolf Born, číslováno 86/200, rozměr 6x cca. 16 x 11 cm, soubor v původních deskách
2x kresba tuš, kuličkové pero, papír, každý signován PD, rozměr 14 x 18,5 cm a 16,5 x 14,5 cm, volné listy
8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)