Kamila Ženatá - Sníh
olej, plátno, rok 2020, signováno PD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z ateliéru autorky
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
tuš, papír, rok 1963, signováno DU monogramem, rozměr 11,5 x 10,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 11000
Aktuální cena: 11000
serigrafie, rok 1942/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 40 x 60 cm, volný list
Cena: 12500
Aktuální cena: 12500
uhel, tempera, papír, rok 1962, rozměr 33 x 48 cm, rám, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 29000
Aktuální cena: 29000
olej, karton, 30tá léta, signováno PD, rozměr 22 x 29,5 cm, vystaveno Praha 2014
lept, signováno DU, číslováno 197/200, rozměr 13 x 10,5 cm, rám
fix, papír, rok 1971, signováno PD, rozměr 54 x 39 cm, volný list, horší stav okraje, dílo z pozůstalosti autora.
lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 17 x 10,3 cm, volný list