Kanárek

Zbyšek Sion  - Zvíře

olej, akryl, karton, rok 2002, signováno PD, rozměr 29,5 x 42 cm

Kouře

František Gross  - Kouře

akvarel, uhel, papír, rok 1961, signováno PD, rozměr 31 x 43,5 cm, volný list

Faust

Oldřich Kulhánek  - Faust

litografie, rok 2007, signováno DU, číslováno aut. tisk, rozměr 26 x 17 cm, volný list

Koridor 2

Karel Malich  - Koridor 2

serigrafie, rok 1960/2007, signováno vzadu, číslováno 14/20, rozměr 42 x 59 cm, volný list

Postavy

Jitka Válová  - Postavy

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 51/100, rozměr 48,5 x 32,5 cm, volný list