Krtek a raketa

Zdeněk Miler  - Krtek a raketa

9x pastel, tuš, akvarel, papír, rok 1966, rozměr cca. 8x 27 x 35 cm a 1x 10,5 x 29,5 cm, volné listy

Pohár

Ota Janeček  - Pohár

suchá jehla, rok 1944, signováno PD, číslováno 3/9, rozměr 7,8 x 6 cm, volný list

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.