Stařena

Jan Zrzavý  - Stařena

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 93/100, rozměr 31,1 x 22,7 cm, rám, soupis grafického díla J. Zrzavého - F. Dvořák, Praha 1977, č. 35, list z alba vydaného Galerii Platýz v Praze k poctě A. Senefeldera

Akt

Ota Janeček  - Akt

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

kresba uhlem, rok 1966, signováno LD, číslo katalogu 9068, rozměr 32 x 49 cm, volný list

Hommage á Albers

Jiří Kolář  - Hommage á Albers

kombinovaná technika, papír, rok 1972, signováno PD, číslováno 50/100, rozměr 65 x 45 cm, volný list

Otto Gutfreund  - Hlava

socha, reliéf, bronz, rok 1919, rozměr 26,5 x 16,5 cm, soupis plastik NG, Praha 1995, číslo soupisu 96, reprodukováno str. 211, znalecký posudek k dílu zpracoval PhDr. Jaroslav Pelikán

Hlava u okna

Jan Kotík  - Hlava u okna

olej, překližka, rok 1944, signováno LN, rozměr 24,5 x 29 cm, rám, vystaveno r. 1992, NG - Městská knihovna č. kat 17