Olga Karlíková  -  Skřivani II.

Aukce je již uzavřena dne: 08.11.2018 21:55:00

Olga Karlíková (*06.01.1923 †05.08.2004)

Identifikační číslo: 13067

litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 24/100, rozměr 42 x 30 cm, volný list

Vyvolávací cena: 550Kč