Emil Filla  -  Zátiší s vázou květin a hroznem na misce

Aktuální cena: 10900
Aktuální kupující: 0096

Emil Filla (*03.04.1882 †07.10.1953)

Identifikační číslo: 5026

suchá jehla, lept, akvatinta, rok 1935, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Čestmíra Berky č. 110, rozměr 20 x 16 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 9900Kč