Kamil Lhoták  -  Balon. Křídla. Vrtule

Aktuální cena: 10500
Aktuální kupující: 0183

Identifikační číslo: 5937

litografie, rok 1948, signováno PD, rozměr 24 x 16 cm, rám

Vyvolávací cena: 5500Kč