Salvador Dalí  -  Talíř - Cosmos

Aktuální cena: 4800
Aktuální kupující: 0438

Salvador Dalí (*11.05.1904 †23.01.1989)

Identifikační číslo: 12724

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 567/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti

Vyvolávací cena: 2300Kč