Kristian Kodet  -  Hlava

Aktuální cena: 15000
Aktuální kupující: 0462

Kristian Kodet (*17.07.1948 )

Identifikační číslo: 5926

olej, plátno, karton, rok 2014, signováno PD, rozměr 35 x 27,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 15000Kč