František Janoušek  -  Kráčivec

Aktuální cena: 515000
Aktuální kupující: 0951

František Janoušek (*06.05.1890 †23.01.1943)

Identifikační číslo: 6969

olej, plátno, rok 1937, popis a signováno vzadu a PD, rozměr 41 x 27,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013, dílo ze sbírky Františka Hudečka

Vyvolávací cena: 380000Kč