Salvador Dalí  -  Surrealistické květiny (motiv VII.)

Aktuální kupující: 0520

Salvador Dalí (*11.05.1904 †23.01.1989)

Identifikační číslo: 11940

litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm

Vyvolávací cena: 2300Kč