Bohumír Jaroněk  -  Kostel na Valašsku

Aktuální cena: 5100
Aktuální kupující: 0096

Bohumír Jaroněk (*23.04.1866 †18.01.1933)

Identifikační číslo: 5716

dřevoryt, signováno PD, značeno v desce LD, rozměr 46,5 x 62 cm, rám

Vyvolávací cena: 4900Kč