Zdeněk Sklenář  -  Podzim

Aktuální kupující: 0521

Zdeněk Sklenář (*15.04.1910 †19.04.1986)

Identifikační číslo: 12288

litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2800Kč