Alfons Mucha  -  La Plume

Aukce je již uzavřena dne: 05.06.2019 21:00:00

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 6990

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm

Vyvolávací cena: 1200Kč