Kamil Lhoták  -  Patent v krajině s balonem

Aktuální cena: 19000

Identifikační číslo: 10674

litografie, rok 1973, signováno PD, číslováno 95/100, rozměr 42,5 x 28 cm, rám, vystaveno Praha 2016

Vyvolávací cena: 12500Kč