Salvador Dalí  -  Alsace

Aukce je již uzavřena dne: 05.06.2019 21:50:00

Salvador Dalí (*11.05.1904 †23.01.1989)

Identifikační číslo: 5977

litografie, rok 1969, signováno LD, ze souboru S. N. C. F, rozměr papíru 99 x 62,5 cm, rozměr výřezu 74 x 54 cm, soupis díla Michler-Löpsinger 1229, str. 129, volný list

Vyvolávací cena: 3000Kč