Ladislav Zívr  -  Sochařská kresba

Aukce je již uzavřena dne: 06.06.2019 20:00:00

Ladislav Zívr (*23.05.1909 †04.09.1980)

Identifikační číslo: 11424

fix, tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Jitky Kobrové

Vyvolávací cena: 2900Kč