Oldřich Jelen  -  Milenci

Aktuální kupující: 0107

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 13500

litografie, rok 2006, signováno PD, číslováno 101/189, rozměr 38 x 32 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč