Josef Lada  -  Vodník

Aktuální cena: 92000
Aktuální kupující: 0522

Josef Lada (*17.12.1887 †14.12.1957)

Identifikační číslo: 5979

litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 32 x 42 cm, pasparta, vydalo nakladatelství ELK, slepotiskové razítko

Vyvolávací cena: 29000Kč