Zdeněk Sklenář  -  Malérečka

Aukce je již uzavřena dne: 06.06.2019 20:35:00

Zdeněk Sklenář (*15.04.1910 †19.04.1986)

Identifikační číslo: 12289

litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2800Kč