František Gross  -  Hrozba (Strašák)

Aukce je již uzavřena dne: 06.06.2019 21:25:00

Identifikační číslo: 9524

litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 42/70, rozměr 15 x 20 cm, soupis č. 439, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč