František Tichý  -  Dáma s chrtem

Aukce je již uzavřena dne: 09.12.2019 21:15:00

František Tichý (*25.03.1896 †07.10.1961)

Identifikační číslo: 14385

litografie, rok 1947, signováno LD, rozměr 16,7 x 12,3 cm, soupis díla František Dvořák, str. 110, č. 139, volný list

Vyvolávací cena: 4200Kč