Antonín Procházka  -  Konvolut

Aukce je již uzavřena dne: 15.12.2015 20:10:00

Antonín Procházka (*05.06.1882 †09.06.1945)

Identifikační číslo: 3193

konvolut, 1x kamenotisk, Světlem oděná, rozměr 2x 24 x 19 cm, 1x litografie, P.F.1934, signováno PD, rozměr 12 x 25 cm, 1x suchá jehla, rok 1934, razítko "SBÍRKA J.KAČER" rozměr 15 x 10,5 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 1500Kč