Kamil Lhoták  -  Balvany a míč

Aukce je již uzavřena dne: 15.12.2015 20:15:00

Identifikační číslo: 6983

tuš, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 12 x 24 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014

Vyvolávací cena: 6500Kč