Alfons Mucha  -  Gaufrettes pralinées

Poaukční prodej

Poaukční prodej bude ukončen: 31.01.2020 00:00:00

Aktuální cena: 3900
Aktuální rezervace:

Alfons Mucha (*24.07.1860 †14.07.1939)

Identifikační číslo: 13141

litografie, rok 1900, signováno v kameni, rozměr 24,7 x 18 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3900Kč