Jan Štursa  -  Muž

Aukce je již uzavřena dne: 10.12.2019 22:00:00

Jan Štursa (*15.05.1880 †02.05.1925)

Identifikační číslo: 14474

litografie, signováno PD, rozměr 19 x 10 cm, rám

Vyvolávací cena: 800Kč