Michael Rittstein  -  U táboráku

Aukce je již uzavřena dne: 15.12.2015 20:25:00

Michael Rittstein (*17.09.1949 )

Identifikační číslo: 5316

litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 40/150, rozměr 20,5 x 29,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 900Kč