Václav Tikal  -  Věž

Aukce je již uzavřena dne: 11.12.2019 20:15:00

Václav Tikal (*24.12.1906 †26.11.1965)

Identifikační číslo: 12916

tempera, plátno, rok 1965, signováno DU, rozměr 30 x 25 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 23000Kč