Salvador Dalí  -  Talíř - Cosmos

Poaukční prodej

Poaukční prodej bude ukončen: 31.01.2020 00:00:00

Salvador Dalí (*11.05.1904 †23.01.1989)

Identifikační číslo: 14016

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3320/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti

Vyvolávací cena: 2800Kč