Karel Müller  -  Zámek Dobříš

Aukce je již uzavřena dne: 15.12.2015 20:30:00

Karel Müller (*12.12.1899 †17.05.1977)

Identifikační číslo: 6924

litografie, signováno PD, rozměr 28 x 36 cm, volný list

Vyvolávací cena: 400Kč