Jan Zrzavý  -  Studna v Karlachových sadech

Aktuální cena: 24000
Aktuální kupující: 0323

Identifikační číslo: 7737

litografie, rok 1943, signováno PD, rozměr 39,2 x 46,5 cm, soupis Dvořák č.27, rám

Vyvolávací cena: 18000Kč