Jan Saudek  -  Jsem jako motýl

Aktuální kupující: 0597

Jan Saudek (*13.05.1935 )

Identifikační číslo: 5837

báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2200Kč