Aleš Lamr  -  Zvířecí architektura

Aktuální cena: 4900
Aktuální kupující: 0329

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 13389

tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno UN, rozměr 43,5 x 31 cm, volný list, LD slepotiskové razítko

Vyvolávací cena: 3900Kč