Josef Šíma  -  Sacre et Massacre de L´amour de R. Gilbert-Lecomte

Josef Šíma (*18.03.1891 †24.07.1971)

Identifikační číslo: 12662

litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, volný list

Vyvolávací cena: 5000Kč