. Toyen ( Marie Čermínová )  -  Tetřev ( Brunidor )

. Toyen ( Marie Čermínová ) (*21.09.1902 †09.11.1980)

Identifikační číslo: 13689

litografie, rok 1945, signováno PD, číslováno 9/100, rozměr 30 x 40 cm, rám

Vyvolávací cena: 29500Kč